IDIS DC-V4212XJ2.4 2M Modular Covert Camera, 2.4mm, 12VDC, PoE IEEE 802.3at (Class 4), H.265
SKU IDIS:DC-V4212XJ2.4 Categories , , , Brand:
Description
IDIS, 2M Modular Covert Camera, H.265@30IPS, 1/2.8″ CMOS, 2.4mm, DirectIP 2.0, ONVIF, Alarm in /out, Audio in / out, micro SD/SDHC/SDXC, (Up to 512GB), 12V=, 0.42A, 5.04W, PoE IEEE 802.3at(Class 4), 6.3W